In 'Manoeuvres' observeren we vier personages in hun verlangen te ontsnappen aan de sleur van alledag. Twee mannen en twee vrouwen, verwikkeld in een spel van afleidingsmanoeuvres, strijden om aandacht. Een voorstelling met een knipoog over dromen, verleidingskunsten en arbeidsvitaminen.
Oorspronkelijk maakte Conny Janssen 'Manoeuvres' speciaal voor het 15-jarig jubileum van de Parade. Nu, twintig jaar later, keert de feestelijke publieksfavoriet terug op het reizende theaterfestival in een vernieuwde versie - klaar om opnieuw te verleiden!
ππ²ππ² ππΌπΌπΏπππ²πΉπΉπΆπ»π΄ ππΆπππ²πΏπΈπΌπ°π΅π?
In Utrecht houden we voor deze voorstelling een deel van de kaarten achter om te voorkomen dat alles van tevoren is uitverkocht. Zo heeft iedereen ook op de dag zelf nog kans om een kaartje kopen. Deze kaarten zijn vanaf 17:00u enkel beschikbaar op het Paradeterrein bij de Kiosk, het centrale kaartverkooppunt, mits je er op tijd bij bent natuurlijk.
Conny Janssen Danst β Manoeuvres
In Manoeuvres, we observe four characters in their desire to escape the daily grind. Two men and two women, entangled in a game of diversionary tactics, fight for attention. A tongue-in-cheek performance about dreams, seduction, and the little pick-me-ups that get us through our workdays.
Conny Janssen originally created Manoeuvres for the 15th anniversary of De Parade. Now, twenty years later, the festive crowd favorite returns to the traveling theater festival in a renewed version - ready to seduce once again!